ceturtdiena, 2018. gada 25. janvāris

LV iedzīvotājiem pieejami Credit pakalpojumi

Rīgas, Daugavpils, Liepājas, Jelgavas, Valmieras, Ventspils, Talsu, Jūrmalas un visas Latvijas iedzīvotājiem tagad ir iespēja atrast sev piemērotāko aizdevumu. Kredītu portālā Credit tagad ir pieejami visdažādākie kredītu veidi, t.sk. patēriņa kredīts, kredītlīnija, bezprocentu aizdevumi, ātrie kredīti un aizdevumi pret ķīlu. Minimālā summa, ko piedāvā kredītdevēji ir 50 eiro, taču vajadzības gadījumā var aizņemties 1000 eur, 2000 eur un pret auto ķīlu pat vairāk kā 10 000 eur.

Pēdējos gados dažādi nebanku kredītu devēji bija parādījušies lielā skaitā un nav nekāds brīnums, ka patērētājam bija grūti saprast, kurš no tiem piedāvā kvalitatīvākos pakalpojumus. Aizņemties bez komisijas maksas vai bez procentiem vēlas daudzi, taču ne jau vienmēr tas ir galvenais. Tikpat svarīgi ir saprast, kādi ir vecuma ierobežojumi un kādas ir maksimāli pieejamās kredīta summas. Ja vienā gadījumā pietiek ar 150 eur, tad citā nepieciešami 4000 eur. Tas viss apliecina, ka nepieciešama atšķirīga pieeja katrā no šiem gadījumiem. Pozitīvi, ka Credit piedāvā katram pašam salīdzināt vairākus aizdevumu veidus un atrast sev piemērotākos un nereklamē kādu vienu noteiktu aizdevēju.

Jau tradicionāli Latvijā līderpozīcijās ir tie kreditori, kas tirgū darbojas jau daudzus gadus. Daudziem varētu noderēt iespēja portālā salīdzināt sms credit piedāvājumu ar citiem kredītuzņēmumiem. Nereti tieši sms kredīts ir tas pakalpojums, kas ir vispieprasītākais un tiek reklamēts visvairāk. Pašreizējā brīdī, izmantojot šo variantu, ir iespējams aizņemties līdz 425 eur un atsevišķos gadījumos arī 500 eur bez procentu maksājumiem. Parādu atmaksājot 30 dienu laikā nekas papildus nav jāmaksā. Izklausas kā sapnis, bet patiesībā nebanku aizdevējiem ir iespēja nopelnīt uz tiem, kas kavējas ar naudas atmaksu. Maksa par kredīta pagarināšana var svārstīties no dažiem procentu punktiem, līdz desmit un vairāk procentiem mēnesī.

Tiem, kuri vēlas būt droši par savām iespējām atmaksāt naudu noteiktajā termiņā ir iespēja atrast dažādus noderīgus padomus. Piemēram, kā nepārtērēties svētku laikā vai kā pareizi veikt kredītu apvienošanu situācijās, kad visi citi risinājumi ir izsmelti. Varam prognozēt, ka tuvāko gadu laikā Credit porāls kļūs par savas jomas vienu no līderiem vairāku iemeslu dēļ. Pirmkārt, tā nosaukums ir viegli iegaumējams un atmiņā paliekošs. Otrkārt, cilvēki ir noguruši no aizdevēju pārbagātības un vēlas gūt precīzu atbildi, kurš no kredītu devējiem konkrētajā brīdī piedāvā visizdevīgākos nosacījumus. No vienas puses, to var darīt katrs pats, apmeklējot dažādu aizdevēju un banku mājas lapas. No otras puses, laiks ir nauda un lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju vēlas saņemt gatavas atbildes tūlīt un tagad. Laiks rādīs vai pareģojumi piepildīsies, bet pagaidām iesakam apmeklēt portālu un pārbaudīt tā piedāvājumu personīgi.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru